PROGRAMISTA TECHNOLOGII 3D

Region/Miasto: POZNAŃ

Dla naszego klienta, spółki technologicznej, producenta innowacyjnych gier on-line typu Massive Multiplayer Online Games (MMOG),w związku z planowaną realizacją nowego projektu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista technologii 3D

Wymagania:
  •       • doświadczenie w programowaniu w technologii 3D
  •       • doświadczenie w programowania w języku C++
  •       • znajomość OpenGL
  •       • znajomość silnika OGRE

Zakres obowiązków:
  •       • uczestnictwo w projektowaniu rozwiązań
  •       • programowanie i wdrażanie zaprojektowanych modułów i zmian
  •       • tworzenie interfejsu użytkownika na podstawie projektów graficznych

Oferujemy:
  •       • Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie
  •       • Udział w ambitnym projekcie
  •       • Pracę w biurze w Poznaniu
  •       • możliwość rozwoju zawodowego i dalszej kariery przy tworzeniu innowacyjnych aplikacji online

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
praca@perspektiva.com.pl
lub na adres
Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Usług
ul. Poznańskie Przedmieście 12 A
64-020 Czempiń
Tel 061-28 27 252
Tel kom 606 597 353
www.perspektiva.com.pl

Projektowanie stron internetowych www.formlive.pl | Pozycjonowanie stron www.formlive.pl