UBOJOWIEC, WYKRAWACZ, KLASOWACZ

Region/Miasto: Holandia

Miejsce pracy: Różne miasta w Holandii w zależności od stanowiska: Amsterdam i Tilburg ( ubój wołowy), Rotterdam i Limburg (wykrawanie wołowiny), Enschede i Weert (wykrawanie i klasowanie wołowiny),
Utrecht , Almere, Boxtel (wykrawanie i klasowanie WIEPRZOWINY)

Opis stanowiska:
Dla naszych klientów z Holandii poszukujemy rzeźników specjalizujących się w jednej z poniższych prac:
Wykrawanie lub klasowanie wieprzowiny.
Wykrawanie lub klasowanie wołowiny.
Ubój wołowy.
Wymagania:
- Min. rocznego doświadczenia na jednym z powyższych stanowisk.
- Dobry stan zdrowia.
- Mile widziane ukończenie szkoły kierunkowej.
Oferujemy:
- Zatrudnienie w stabilnych firmach na warunkach holenderskich.
- Atrakcyjne zarobki w zależności od stanowiska.
- Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.
- Płatne nadgodziny.
- Płatny urlop.
- Opieka polskich koordynatorów.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na email: praca@perspektiva.com.pl

Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Usług
ul. Poznańskie Przedmieście 12 A
64-020 Czempiń
Tel 061-28 27 252
Tel kom 606 597 353
www.perspektiva.com.pl

Projektowanie stron internetowych www.formlive.pl | Pozycjonowanie stron www.formlive.pl